Ben daha önce defalarca diyetler denemiştim. Ancak hiç bir zaman Müzda Hanımın takibindeki kadar kendimi güvende hissetmedim. Herkes bizi ya spor aletlerine hapsolursan yada bisürü para verip cihazlarla zayıflayacağımıza inandırmış. Kilo alıp vermek ve her seferinde hayalkırıklığına uğrayıp yeniden kilo almaktan bıkmıştım.

Herşeyi istediğim kadar çok yiyerek zayıfladım diyenler mi dersiniz şu cihaz beş günde beş kilo diyenler mi. Herşeyi istediğim kadar değil makul ölçülerde yemeyi öğrendim. Size müzda hanım önce güven veriyor, ben sonra bana zaten bildiğim doğrularımı ve hep kendimi kandırmalarımı bulmasından çok etkilenmiştim. Bidahamı gelicez dünyaya yemeliyim diyerek yemeyi hayattan keyif almamın en önüne koymamın ne kadar hatalı olduğunu öğretti bana. Etrafınıza bakmayı bırakmayı, etrafınızın gözünden kendime bakmayı bırakmamı sağladığı için bugun tam 22 kilo vermiş haldeyim.  

İnanılmaz etkili ve sürekli size göre değişen diyeti ile  değil yanlızca, yanında bir de bir beslenme koçu olduğu için başarılı. Çok çok teşekkür ederim size müzda hanım. Ben kız kardeşim ve babam size minnettarız. Benim başarmamın  yolunun evimizin mutfağının değişimi olduğunu ailemize kabul ettirip hepimizin hayatını değiştirdiniz.

Sevil K. Çekirdekçi ( 30 - Mersin )

Önemli Not: Başarı hikayelerinde elde edilen sonuç ve başarı kişiye özeldir ve kişiden kişiye değişir.

Kendi Hikayeni Yolla

2010-2017 www.uzmandiyetisyen.com Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede yayınların izinsiz kopyalanması, yayını, dağıtılması yasaktır.Ekin Yazılım