Diyetisyen İrem BAKIR

Diyetisyen İrem BAKIR; Lise eğitimini İMKB Fen Lisesi'nde tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümün'de lisans eğitimine başladı.
Lisans Eğitimi süresince teorik ve pratik derslerini başarıyla geçen diyetisyenimiz "Toplu Beslenme Sistemlerinde Çalışan Personelin Hijyen Bilgisi" konulu tezini tamamlayarak mezun olmaya hak kazandı.
Ayrıca 5 nolu Aile Sağlığı Merkezi'nde 0-2 yaş bebek ve  anne beslenme takibinde, Gülhane Eğitim Araştırma Hastanesi'nde çocuk hastalıklarında, Dışkapı Eğitim Araştırma Hastanesi ‘nde, Ankara Üniversitesi Cebeci Hastanesi ve Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde yetişkin  hastalıklarında tıbbı beslenme tedavileri üstüne deneyim kazandı. Özel bir firmada diyet yemekleri planlanması konusunda danışmanlık hizmeti verdi.Ankara da bazı özel okulların ve yaşlı bakım merkezlerinin yemek menülerinin planlamasını yapmıştır. Son olarak özel bir beslenme ve diyet danışmanlığı kliniğinde yetişkin  ve çocuk obezitesi, gebe ve emzirme dönemi beslenme ve kilo yönetimi, Şeker Hastalığı, Hipertansiyon, Poli Kistik Over Sendromu, Metabolik Sendrom, Gut Hastalığı'nda beslenme ve kilo yönetimi konularında danışmanlık yapmıştır. 
Diyetisyen İrem Bakır  şuan Uzman Diyetisyen Müzda IRMAK Sağlıklı Yaşam Merkezi Ziyapaşa Şubesi'nde  yetişkin  ve çocuk obezitesi, gebe ve emzirme dönemi beslenme ve kilo yönetimi, Şeker Hastalığı, Hipertansiyon, Poli Kistik Over Sendromu, Metabolik Sendrom, Gut Hastalığı'nda beslenme ve kilo yönetimi konularında danışmanlık yapmakta ve Sigara Bırakma Danışmanlığı Kilo Yönetimi departmanımızda aktif olarak çalışmaktadır.

2010-2017 www.uzmandiyetisyen.com Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede yayınların izinsiz kopyalanması, yayını, dağıtılması yasaktır.Ekin Yazılım