Sağlıklı Zayıflama

Klasik diyet metodlarından ve sihirli zayıflatma mucizelerinden arındırılmış; “kibrit kutusu” gibi artık hepimizi gülümseten klasik yaklaşımlardan uzak; sadece akademik çalışmalarla desteklediğimiz, en son tanı teknolojileri ile donatılmış ve tabi ki size özel şekillendirdiğimiz beslenme programları ile sağlıklı bir şekilde zayıflayabileceksiniz.

Görüşmelerimizde öncelikle yaşam tarzınızın etkili bir analizi yapılacak ve beslenme alışkanlıklarınız detaylı olarak değerlendirilecektir. Ücretsiz ön görüşmemiz sonrasında 1. buluşmamız Fitmate gerçek bazal metabolizma ölçümü olacak. Ardından gerçek bazal metabolizma hızınız ve kan değerleriniz ışığında vücut analiziniz yapılacak ve bu 2. görüşmemizde tamamen bilimsel diyet yaklaşımları ve deneyimlerimizle geliştirdiğimiz size özel beslenme programınız hazırlanacak. Sağlıklı beslenecek sizin için en uygun kiloya gelecek ve tam anlamı ile bir “Beslenme Koçluğu” yaklaşımı ile takip edileceksiniz. 

Telefon vizitleri, ArmBand yaşam analizi teknolojisi, takiplerde yapılan Fitmate bazal metabolizma hızı ölçümleri, Uygulamalı Market Gezisi ve Etiket Okuma Eğitimleri gibi etkili ve beslenme alışkanlıklarınızın oturmasına katkıda bulunacak onlarca takip yöntemi merkezimizce uygulanmaktadır. Bunların yanısıra size özel tasarladığımız seanslarda, beslenmenizi etkileyen olumsuz davranışlarınızı hedefleyen koçluk yaklaşımları ile hayatınızda istediğiniz değişimi sağlamanıza öncülük ediyoruz.

Merkezimizde sizlere yememeniz gerekenler söylenmez, size yemek istedikleriniz sorulur. Size yöremize özgü tüm yemekleri kapsayan bir yeme özgürlüğü ile zayıflama programları hazırlanır.    

Amacımız; Diyetisyen ve Beslenme Koçu Müzda IRMAK öncülüğünde hazırladığımız programlar ve diyetler ile yaşamınızı değiştirmeden, yasaklar koymadan, açlık hissettirmeden ve farkındalığınızı arttırarak sağlıklı beslenmeyi size öğretmektir.

Lütfen unutmayın, ancak sağlıklı beslenmeyi öğrenerek ve devam ettirerek sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz.    

Bu konuda mutlaka okumanız gereken makalemiz için TIKLAYINIZ...                            

2010-2023 www.uzmandiyetisyen.com Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede yayınların izinsiz kopyalanması, yayını, dağıtılması yasaktır.Ekin Yazılım